MŁODZIEŻ 2011/2012

Chlubą naszych młodych psów jest zdobycie certyfikatów oyżytkowości z najwyższą iloscią punktów na konkursie Pracy Psów Myśliwskich Wyżły i Małe Rasy w Rybniku i Radomiu 2012. Dwa Psy i dwie suki doborowo spisywały się we wszystkich konkurencjach np. aport z lądu, aport z wody, buszowanie w szuwarze, podwójny aport. Dyplom pierwszego stopnia i pierwsze miejsce zdobył w Rybniku. Łowiec z Koszęcińskiej Dąbrowy konkurując z pięcioma rywalami. Loteria z koszęcińskiej dąbrowy zajęła pierwsze miejsce na konkursie w Radomiu.


Sukcesy naszych młodych psów zawdzięczamy dobremu pochodzeniu i licznym treningom. Psy z naszej hodowli obdarzone są doskonałymi cechami użytkowymi przodków. 

Młodzież 2012 

Pasja - ur. 3.07.2012 

Ojciec: użyt. Lider z Koszęcińskiej Dąbrowy
Matka: MłChPl ChPl użyt. Fraszka z Koszęcińskiej Dąbrowy

wnuk1

wnuk2
W naukę dobrego psa użytkowego angażuje się nasz wnuk Krzysztof co nas ogromnie cieszy, że tkwi w nim żyłka myśliwska i duża umiejętnoc obcowania z psami.


Ona - ur. 3.07.2012

Ojciec: MłChPl ChPl użyt. Mój z Koszęcińskiej Dąbrowy
Matka: MłChPl ChPl użyt. Kropka z Koszęcińskiej Dąbrowy

rar1

rar2

rar3
Doskonały węch i pasja łowiecka widoczna jest u młodziutkiej suczki po utytułowanych rodzicach, dziadkach, pradziadkach.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MłChPl, ChPl, użyt. Metys ur. 5.03.2012r. z Koszęcińskiej Dąbrowy

Ojcem: użyt. Bystry z Koszęcińskiej Dąbrowy
Matka: MłChPl, ChPl, użyt. Moja z Koszęcińskiej Dąbrowy

    Bardzo ładny pies o szlachetnej urodzie. Na wyróżnienie zasługuje jego majestatyczna głowa, prosty grzbiet, szorstki, twardy włos (nie trzeba go trymować, jak znakomitą większość naszych psów). Harmonijna budowa widoczna jest na ringu - warto obejrzeć, jego płynność i elegancję w chodzie. Metys przyciąga wzrokiem wiele osób, które podkreślają i zwracają uwagę na jego jamniczą naturę.         Metys ma znakomity charakter, jest zrównoważony i opanowany w każdej sytuacji. Jego pasja w tropieniu postrzałków jest skuteczna, potrafi współdziałać z przewodnikiem, trzeba zwrócić uwagę na posłuszeństwo. Sama radośc i satysfakcja płynie z posiadania Metysa. Udany, kochany przedstawiciel jamniczej czeladki. Zdobywa uznanie sędziów, kibiców na wystawach i konkursach. Cała gama wybitnych cech bierze się z bogatej i zasłużonej listy jego przodków (np. Picassa z Niemiec, Twojej z Koszęcińskiej Dąbrowy, Frika z Norwegii) 


mett7

mett1

mett2

mett3

*********************************************************************************************************************************************

Łowiec ur. 6.10.2011

Ojciec: MłChPl ChPl użyt. Mój z Koszęcińskiej Dąbrowy
Matka: MłChPl ChPl użyt. Kropka z Koszęcińskiej Dąbrowy


lowiec1
Łowiec

lowiec2
Łowiec

Łowna ur. 6.10.2011

Ojciec: MłChPl ChPl użyt. Mój z Koszęcińskiej Dąbrowy
Matka: MłChPl ChPl użyt. Kropka z Koszęcińskiej Dąbrowy

ll1
Łowna

ll2
Łowna i Łowiec

ll3
Łowna

ll4
Łowna i Łowiec

ll5Łowna i Łowiec

Kontakt

pic 6
Właściciel i hodowca 
mgr DANUTA WALISKO
 tel - (+48) 34 3576136
kom. 693 301 676

pic 7
Besitzer und Zuichter
 mgr DANUTA WALISKO
tel - (+49) 713143242